Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13


Já jsem taky pro WAR OF THE RING se všema rozšířeníma.

4.4.2021 09:32:44 | Upraveno autorem (porovnej)

War of The ring - ahoj, vzal bych taky základ - rozšíření je 1. Nebo 2. Edice? Díky!
___________
Alea iacta est!

4.4.2021 11:40:52

A poté, co se tu objevilo tisíc příspěvků s požadavky na "modré z nebe" už Tangrama nikdy nikdo neviděl ...

Ale vážím si Havelocka za jeho nabídku, nakolik si nejsem jistý, zda nabídka prosté organizace bude dostatečná ... když si představím člověkohodiny strávené jenom fyzickým tříděním a balením, začíná se to přesouvat z kategorie "koníček" do kategorie "otročina".

4.4.2021 14:55:22 | Upraveno autorem (porovnej)

@Hike: Nechci mluvit za Tangrama, ale z přímé komunikace s ním, je mi fakt líto, jak strašná pracovní a časová nálož to je. Dost možná se projevuje i na lidském zdraví. Proto bych mu rád pomohl, aby celá tahle iniciativa úplně nezanikla totálním zahlcením požadavky, když bych si taky rád nechal něco vytisknout. Ta kvalita je perfektní, i když to leze do peněz :D
P.S. Málokdo si uvědomuje, že to celé nedělá pro zisk, ale z dobré vůle.

4.4.2021 15:45:34 | Upraveno autorem (porovnej)

POMOC:

Díky Tangramovi jsem realizoval tisk balíčků upravených karet pro Gloomhaven a pak je už distribuoval sám.
Takže pomoc mohu nabídnout také, klidně osobní distribuce pro pražské zájemce (včetně třídění) nebo klidně kompletní distribuci skrze zasilkovnu.

Systém bych zvolil stejný jako s Gloomhavenem - Tangram by vše poslal mě za jedno poštovné a já bych to rozesílal/předával dál. Poštovné by zájemci platili mě a vše co by zaplatili navíc (nebo dali nějaký dýško při předání) oproti poštovnému 65,- bych na konci sečetl a poslal Tangramovi jako bonus a poděkování ;)

Pokud by se někdo postaral např. o evidenci zájemců a požadavků, tak by to bylo fajn...
Prostě se pokusit to udělat,tak aby Tangram zařídil čistě tisk (protože ta kvalita je prostě top) a zbytek by zařídili jiní, ať s tím nemá "žádnou" práci - v podstatě, aby měl informaci kolik a čeho vytisknout a jednu adresu kam to všechno poslat... O evidenci, třídění,distrihuci by se nemusel vůbec starat ;)

4.4.2021 16:48:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@El Ďábel: Přesně tak jsem to myslel. Tak jsme případně už dva pomocníci. To přece musíme dát :)

4.4.2021 17:30:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Doufám, že to vyjde. Rád připlatím, aby ti co na tom dělají pokračovali i dál. Díky.

4.4.2021 18:28:33

Mám opravdu skvělou zkušenost s kvalitou komplet karet pro Battlestar Galacticu od Tangrama. Musím říct, že to se nedá srovnávat (ty CZ karty vypadají jako originál anglické). Už jen za to si zaslouží metál! :)

A jestli se El Ďábel i Havelock přidají k pomoci, tak to přeci musí vyjít!

Za posledních několik měsíců se toho tady nashromáždilo opravdu hodně a nevím, zda to někdo nechce projít.

Co se tak koukám, tak zde převažují prosby hlavně o tyto tři hry:
TIME Stories + rozšíření
Zeměplocha A-M + fanouškovské rozšíření
War of the Ring 2nd edition

Moc bych chtěl poděkovat Tangramovi i všem pomocníkům za tu práci, kterou do tohoto projektu již hodili. Je to spousta práce ve volném čase.
Za sebe mohu říct, že minimálně BSG se takto dostala na stůl vícekrát a je to radost to hrát i s kamarády, kteří AJ neholdují. A to vše díky vám!

4.4.2021 18:31:07

Dobrý den,
pokud by to bylo možné, prosím o T.I.M.E. stories - rozšíření.

4.4.2021 20:41:36


Zdravím všechny,
rád bych se také přidal k tisku a to:
TIME Stories komplet
Zeměplocha A-M + rozšíření
War of the Ring 2nd edition

Díky za skvělou službu, kterou komunitě děláte ;-)

7.4.2021 08:02:17


@patricij A-M :-) (Havelock) a @el ďábel
Nechci to tady moc plevelit. Psala jsem už dřív, že taky přidám ruku k dílu. Co budu moct. Nejsem nejaktivnější člen Zatrolenek, ale ráda pomohu. Chtělo by to někoho, kdo to bude organizovat a "přidělovat" práci, ať je v tom nějaký systém a nedělá se to Halabala. Pokud se toho někdo ujme, tak se pak můžeme zorganizovat a když mi dáte úkol, domluvíme se, a jdu do toho. Času nemám moc, ale chci přispět. A jak už se tu psalo, bylo by fajn, aby organizace byla na ostatních a Tangram jen natiskl a neměl s tím další starosti.
P.S. Su z Moravy :-) Severu, malé město.
P.P.S. Děkuji Patriciji za starost o mé stejné karty. Opravdu děkuji, málokdo se dnes stará i o druhé.

7.4.2021 15:56:15

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, zda by byl možný tisk karet pro Skulk Hollow?

Díky :)

8.4.2021 14:17:04


Zdar všem. Od podzimu nebývám moc online - nikde, abych byl přesný. Takže ani tady. Mám asi 50 nepřečtených soukromých zpráv ohledně tisku - nejen tady.

Hike mě upřímně pobavil. On ví ... díky Hiku.

Abych to tady dal trochu do latě - mám v hlavně tisk zejména tří věcí, které jsem "kdysi" dávno slíbil:
1) Star Wars Rebelie - komplet CZ - samo rozšíření nemá smysl, protože by zpracováním nebylo kompatibilní se základem
- stav - díky ohromné práci MikaDundeeho je to skoro hotové
2) Archipelago CZ - základ a rozšíření - ideálně komplet - předělal jsem znovu scany základu a změnil celkově zpracování, aby kvalita tisku (barev) byla co nejlepší - snad se to povede
- stav - skoro hotové
3) MEQ - CZ karty - ještě jsem se na to nepodíval, ale tak nějak myslím, že to dám

Kromě toho jsem si říkal, že bych zvládnul nachystat další TIMEs a udělal reprint předchozího a taky reprint Ankhmorporku. Ale to je na řadě až po těch třech prvních.

Cokoliv dalšího - například cimmův vymodlený Spartakus - a všechno, co tady zaznívá - nebudu lhát. Netuším, jestli na to seberu sílu a čas.

Oceňují zájem o pomoc - když si vzpomenu na loňskou várku 70 tisíc karet, které mi prošly rukama. Balíky se mi málem nevešly do minicoopru a když jsem na zásilkovně vyskládal celou paletu, živě se zajímali o to, v čem "podnikám" :)

Další update podám do konce dubna.

11.4.2021 20:16:27

Tangram: A tu War of the Ring bys ještě nezvážil? :)
Nicméně SW: Rebelie je taky dobrá zpráva.

11.4.2021 23:15:19

Pozn. v SW Rebelii jsou v základu zakomponovány i opravy překladu ze zatrolenek...

12.4.2021 00:15:23 | Upraveno autorem (porovnej)


Tangram - ja bych ještě zvedl ruku za ten forbiden stars , dík

12.4.2021 12:20:54


Pridavam sa - mam zaujem o Star Wars Rebeliu :)

12.4.2021 19:07:06


Také bych loboval za forbbiden stars

14.4.2021 09:04:32

Budu doufat v Battlestar Galacticu někdy v budoucnu.
Každopádně se hlásím k SW Rebelii.
Kdyby na ZH existovala síň slávy, Tangram by měl být první, kdo v ní bude ;-)

14.4.2021 16:12:42

Tak o Rebelii bych měl zájem.

15.4.2021 15:52:22

ivo

K Rebelii se taky rad pripojim! Dik!

26.4.2021 18:28:28

I ja by som sa prihovoril za tie fanmade factions do Forbidden Stars :)

26.4.2021 18:53:10


Jednoznačně se hlásím o MEQ :-)

26.4.2021 20:15:21

Také bych se chtěl přidat ke Star Wars Rebelii. Moc děkuji.

27.4.2021 07:42:47

Ahoj,
také bych se přidal k sw: rebelii pokud by to bylo možné :)

29.4.2021 12:15:12

Charitativní aukce

Válka o prsten: desková hra  - dobročinná aukce
Válka o prsten: desková hra - dobročinná aukce
Akt. cena: 5000
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage - KS figurka Ymir - namalovaná
Blood Rage - KS figurka Ymir - namalovaná
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas