Android: Netrunner LCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 92x (Seznam vlastníků)

Android: Netrunner LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

obecne spekulacni pokec

nez nastane treti kvartal muzeme si ukratit cas pilovanim konspiracnich teorii (a nechat se nakonec mile/nemile prekvapit)

jako prvni vec na pranyri spekulaci mi vyvstaly tecky. pokud zkouknete karty na bbg, tak krom agend (a icebreakera, ktery nepatri k zadne runneri frakci) maji vsechny karty 5 teckovych poli a cast z nich je rozsvicena. copak to asi znamena? zatim mne napadlo:
1) neznamena to vubec nic
2) je to obdoba raritnosti (ovsem k cemu v lcg?)
3) pocet tecek = dovoleny pocet dane karty v baliku
4) pocet tecek je extra cena v bitech(?) pokud je karta z jine frakce/korporace nez hraju. s nejakou slevou za jiz drive zahrane karty stejne frakce?

komentare? napady?

16.5.2012 17:00:59 | Upraveno autorem (porovnej)

to JayDee
jj. pak hned sem s ohlasma

24.8.2012 18:54:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Santorrinni
1. mám objednáno u Radka
2. doufám, že jeden bude stačit
3. snažím se brzdit, kdyby se náhodou nepovedlo, abych nebyl extra zklamán

24.8.2012 22:35:30

Jupí...
FFG zmenili na stránke status hry z "On The Boat" na "Shipping Now", čo znamená, že sa hra zo skladu FFG distribuuje do obchodov.:-) 7-10 dní to trvá v USA.:-)

29.8.2012 05:47:16

Tak prvních pár her za mnou a prozatím jsem si z her odnesl mírně pozitivní dojmy.

Pravidla jsou napsána velmi jasně a přehledně, a jednotlivé balíčky jsou vesměs (až na pár výjimek) velmi vyrovnané.

Cardpool je zatím hodně malý, ale hrátky s Influence jsou podle mé maličkosti dobrým krokem, a určitě zajistí větší variabilitu do budoucna.

Samotné seznamování s kartami při hře bylo velice úsměvné a často velmi zvratové pro jednu stranu, pokud člověk karty předem nezná a neví co od nich očekávat :-))

Za zmínku stojí asi moje "krásné" dvě naběhnutí do ledu Archer, což byl defakto konec hry :-((

http://www.cardgamedb.com/forums/uploads/an/ffg_archer-core.png

Hnus...

29.8.2012 21:56:13

to JayDee
jj. trashovaci ledy jsou prijemna zalezitost

29.8.2012 23:07:03

netrunner
Tak jsem behem poslednich dvou tydnu parkrat oprasil NetRunnera a zase me to bavi. Je hezky videt ty stary karty v akci a je vtipny shledat po letech kombo Johanka + Rent-I-Con nefunkcni. Mozna, ze i pujdu do toho novyho. Krom "super" grafickyho zpracovani, ktery mi nesedi (aspon ikonu pro akci mohli nechat - ty hodiny v kurzive bolej), mi prijde, ze si s tim docela poradili.
Jestli jste nekdo z Prahy/v Praze a mate chut si zahrat staryho NR, prijdte v utery do cajovny Ruspina, budeme tam s kamosem vecer hrat.

3.9.2012 07:41:51

netrunner
Ja som si vytlacil a zalaminoval vsetky karty stareho netrunnera (zatial po jednom kuse z kazdej karty, plan je mat po tri kusy z kazdej karty) akurat to nemam s kym hrat :-(. Priatelka nevie po anglicky (aspon nie tak aby rozumela popise na karte). Takmer uvazujem o tom, ze to zacnem prekladat, ci uz stareho, alebo ked vyjde aj noveho ...

4.9.2012 08:47:50

old netrunner
Otazka: Hrali ste netrunnera niekedy po nete? Ja som ho zatial este nehral, ale pravidla som si presiel a rad by som to vyskusal a net mi pride ako najjednoduchsia cesta ...

4.9.2012 08:51:28

Stare vs Nove
Takze po dobrych 30 odehranych partiich noveho A:NR na OCTGN a 30 partiich stareho Netrunneru... Musim rict ze jsem spokojen jak se hrou tak s kvalitou. Pravda nevyhoda toho ze nemuzete dat runnerovi po hube kdyz sedi na opacnem konci sveta je potiz, na druhou stranu moznost zahrat si kdykoli a odkudkoli je prakticka.

Pokud by mel tedy nekdo zajem zahrat si A:NR po netu, napiste mi PM a budete srdecne zvani.

6.9.2012 03:08:03

...
Kedy sa A:N dostane do obchodov v SR/ČR? :/ To čakanie je mučivé...

9.9.2012 18:51:23

Santorrinni:
Psal mi Jenda z Tomovych her... situace je takova, ze po ANR se slehla zem, a to i po tech, ktery byly objednany do CR. Takze pry do 2-3 tydny, kdy by mela prijit dalsi varka.

9.9.2012 20:27:52

aqwarty
To nie sú práve potešujúce správy... :/

9.9.2012 21:19:38

Herné podložky
Čo hovoríte na tieto herné podložky? Mne sa celkom páčia a uvažujem o ich výrobe...

http://boardgamegeek.com/image/1417341/android-netrunner?size=large

11.9.2012 15:34:37

to Santorrinni
k tehle hre jsou imho podlozky docela na prd. jinak par rekneme pouzitelnych jsem videl u stareho NR

11.9.2012 15:48:52

ndru
Zdalo sa mi, že je to s tou podložkou dosť dobre organizovaná hracia plocha...Hmmm

11.9.2012 17:48:49

to Santorrinni
pokud ti to takhle organizovane sedi. mne se na priklad lepe dobira z baliku, ktery je 'na sirku' a ne 'na vysku'. aktualne nevim na kolik nutne je drzeni jednoho archivu. ja jsem zvykly na dva - face up a face down. krom toho muzes za korporaci jet na mnoho mnoho vedlejsich serveru a v tu chvili mas podlozku spis na prekazku. stejne tak runner a resources

11.9.2012 18:03:21

ndru
To som si neuvedomil a máš v tom pravdu... Hmmm. Keby sa našiel niekto, kto by to trochu upravil.

11.9.2012 20:58:47

Prvni vlastovky v LCG
Po prvnich 2 hrach v LCG jsem dost nadsenej. Hra se mi hodne libi a musim rict, ze i po asi 20 CCG hrach mam pocit, ze hra si drzi porad standart. Mam k tomu jen jednu vyhradu... ilustrace jsou vic artworkove a vic "modern" narozdil od ilustraci v CCG ,ktery byly vic "osmdesatkovy" a vic cyberpunkovy. Ale je to asi otazka vkusu a zvyku. Tesim se na dalsi uspesny run:)

12.9.2012 21:07:56

to aqwarty
jak se ti jevi vyvazenost?

12.9.2012 21:09:16

ndru
No, v puvodnim NR to bylo dost nevyvazeny mi prislo. Tam kdyz ti prislo parkrat Score a Bodyweight™ Synthetic Blood (za 2 bity 5 karet), tak jsi za chvili jako runner mel moznost rozjezdit corporaci. Na druhe strane, pokud ti to prislo jen trochu hur, tak jsi do 20 minut mel hotovo a corporace si odskorovala svejch 7 agend bodu a bylo. Prijde mi, ze tady je hra trochu pomalejsi a dava moznost vic taktizovat. Neni to proste jen o Jack'n'Joe a Score. Sice hra trva treba 30 minut, ale je proste... prijde mi, ze vyvazenejsi.

12.9.2012 21:52:14

to aqwarty
chmchmchm. jak se chovaji upravy (free bity za bad publicity, 21 agenda bodu v baliku, nemoznost rozlozit odstraneni virus counteru do dvou kol - aano. jsem spis korporatni hrac)?

12.9.2012 21:55:54 | Upraveno autorem (porovnej)

to ndru
Bad Publicity, ktery ti dava dalsi bity je fajn. Na druhe strane, 7 bad publicity tokenu a konec mi prislo v pubodnim NR jako uber-silenost. 21 agenda bodu mi neprijde zas tak moc, protoze neni uplne nejsnazsi cesta je ziskat. Jak jsem rikal, Corp i Runner maji moznosti jak se branit. A zatim to neni tak, ze bys behem jednoho kola dokazal snadno odskorovat. A ver mi, odstranit vsechny virus tokeny znamena, ze dost ochromis Runnera, ktery se prave na viry spoleha... vubec to neni prdel, takze to, ze prijdes o kolo mi prijde fer.

12.9.2012 22:04:17

Expanze
Ti blbouni jeste poradne nevydali core set a uz se pakujou s expanzi... ale uz se tesim:-)
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=3553

12.9.2012 22:05:32

Bluffovani
mimochodem ,jedna naprosto dokonala zalezitost ,kterou si me Netrunner ziskal je bluffovani. Corporatni hrac - chce-li nalakat runnera na past - musi opatrne volit taktiku, jak vyvijet "agendu" a jak ji zaledovat. Pokud ma takovy Ambush dva tokeny a tri ledy pred sebou a Corp ma hromadu goldu, ale ani jeden z nich nepouzije na rezznuti ani jedinyho ICu, tak je neco hodne spatnyho a spravnej runner rychle vycouva aniz by se "agendy" dotkl. A Corp ma trouble. Musi umet bluffovat... boze tahle hra je opravdu vyborna. Doufam jen, ze Lukas Litzsinger, jakozto lead designer (a bohuzel bez vyraznych predchozich zkusenosti) tohle lcg nepodela. To by byla vecna skoda.

13.9.2012 20:53:06

Ach to čekání
Pokud si chcete zkrátit čas čekáním na papírovou verzi, dá se hrát velmi příjemně na Octgn.
Dokonce je hra z větší části automatizovaná.
Vlákno zde.
http://dbzer0.com/blog/androidnetrunner-on-octgn

15.9.2012 10:52:29

Charitativní aukce

Válka o prsten: Válečníci Středozemě - dobročinná
Válka o prsten: Válečníci Středozemě - dobročinná
Akt. cena: 2000
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Duna: Tajemství rodu
Duna: Tajemství rodu
Akt. cena: 142 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas