Společný tisk - karty ke hrám v CZ

Diskuze, ve které bychom se mohli informovat či domlouvat na společném tisku karet, protože čím víc lidí, tím levnější tisk :).
12.5.2012 13:00:13

Tisk Spartaka
Tak se nám podařilo přesvědčit Tangrama na tento počin :)
Přátelé, já na Drive nahraji celou novou verzi.
Předem podotýkám, že nemohu předělávat jednotlivé karty podle přání. Prostě to bude hromadné. Určitě mi pište připomínky (chyby, návrhy od hráčů veteránů ke kartám apod.). Kvůli tomu to nahraji (abychom vyladili mouchy). Věřím, že poté budeme mít verzi, kterou si tato skvělá hra zaslouží :) Jen podotýkám, že je zde řada úprav. V původní verzi bylo leccos nevyladěné. Snažil jsem se s maximální pečlivostí různé věci vyladit. Prosím o zpětnou vazbu, abychom to tedy dokončili ke společné spokojenosti :)

26.5.2020 13:45:42

miragent
Obdivuju tvé úsilí a jen budu rád, když se spletu. Ale jak jsem ti říkal, mám vrozenou nedůvěru k veškerým domácím úpravám :) Za sebe budu rád, když si budu moct kartami od Tangrama počeštit originál a až v druhém sledu budu zvědavý, jak si to vymakal :)

26.5.2020 14:17:26

Jasná věc
Jasná věc. Já si to vytisknu tak jako tak. A pokud budou zájemci, můžeme to zorganizovat společně. Mně to dá sice víc práce, ale nabídka je tady :) Já budu hlavně rád za tu zpětnou vazbu, aby se to doladilo. Tady si přijdou na své hlavně fandové seriálu.

26.5.2020 14:44:39

To neeee

Tangrame jeste to zvaz, by me docela mrzelo ze by se to melo zlomit tiskem bbtm do ktereho jsem te namocil

Připravovat data tady muze 50 dalsich , stejne tak třídit a rozesílat tu , ale tisknout v profi kvalite umíš jen TY.

Zkus jeste zvážit nejaky udrzitelny model, kde by jsme se mohli stale těšit z tvych karet

27.5.2020 23:25:44

@Tangram
Děkuji Tangramovi za vše,

byla radost používat jeho konečné výtvory. Je vidět, že o věci, které jsi dělal je pořád zájem.

Nedá mi nezamyslet se nad způsobem, kterým se zde pracuje. Většinou je to práce jednotlivce, který musí zvládat "10" profesí od překladů textů, korektur, grafiku a tisk až dojde k tomu že se uhoní nebo vyhoří. Nestálo by za to posunout se dál na úroveň, kterou mají například na překladech počítačových her (prekladyher.eu) a uzpůsobit to deskovým hrám a trošku pomoci jednotlivým jedincům určitým podpůrným systémem na ZH (společné slovníky, dobrovolný monetizační systém, přehledy kolik lidí si to stáhlo, najímací a koordinační systém, systém kontaktů a volných kapacit pro jednotlivé fáze atd.). U počítačových her jsou zde rozděleny jednotlivé fáze, které jsou vidět v jakém stavu jsou. Na jednotlivé fáze jsou průběžně doplňováni programátoři, překladatelé, korektoři atd. Už Werich říkal, ten udělá to a ten zas tohle a dohromady .... Je mi jasné, že jde o určitě nemálo práce a všichni jsme dobrovolníci nehledě na určitou šedou zónu, na které se občas přiživují někteří prodejci her, když při prodeji her odkazují na ZH, ale co člověk nadělá.

Díky za názory

28.5.2020 06:24:30

@Tangram
Děkuji Tangrame.

28.5.2020 06:24:37 | Upraveno autorem (porovnej)

takže ...
.. vzhledem ke spoustě soukromých zpráv a s přihlédnutím sem jsem si nakonec vzpoměl na ženu Seana Coneryho a její hlášku, kterou mu řekla, když jí sdělil, že Bonda už nikdy točit nebude.

Takže nějaké tisky budou. Minimálně ty, co mám rozdělané už a co jsem nasliboval. Nějak změním režim, což asi ve výsledku tady moc patrné nebude, vzhledem k mému tempu poslední roky.

Co je podstatné, je tedy na pořadu dne tisk a můžete se hlásit na následující věci:

1) Jambo základ s rozšířeními
2) Jambo obě rozšíření
3) War of the Ring 2.edice - základ
4) War of the Ring 2.edice - všechna rozšíření
5) War of the Ring 2.edice - základ a všechna rozšíření
6) Ankhmorpork - CZ karty

Uzávěrka zhruba za týden - asi příští neděli. Pak to jde do tisku. Dodávka druhá půlka června.

Pro ty co nevědí: 350 gramů papír, oboustranné lesklé lamino, všechny karty mají bílé okraje (bez ohledu na vzled originálu)

Enjoy :)

29.5.2020 19:41:50 | Upraveno autorem (porovnej)

srdcař
To je srdcař! ;)

29.5.2020 20:21:54

Zprava dne
To je proste zprava dne. Diky.
******
sváteční účastník JOUOB.castu

30.5.2020 09:23:00

Nevím co řekla Coneryho žena
Ale jsem rad ze to řekla :)

Díky tangrame

2.6.2020 22:30:06 | Upraveno autorem (porovnej)

tisk červen - rekapitulace
Tiskneme aktuálně:

Jambo rozšíření 1 + 2 CZ
Jambo základ CZ
WOTR 2 komplet CZ
Ankhmorpork - karty a tabulky CZ
Railways of the World - základ CZ
Railways of the World - Mexiko CZ
Railways of the World - Event deck CZ

Zítra ráno rozešlu zájemcům cenu k odsouhlasení.
Uzávěrka je v neděli, takže kdo ještě máte zájem o něco z tohoto seznamu, tak je poslední šance.
Tisk příští týden, dodávka do konce června.

12.6.2020 19:47:55

Poděkování
Veliké díky
******
sváteční účastník JOUOB.castu

25.6.2020 19:22:57

Skvela prace
Diky za tisk. Super kvalita i rychlost dodani.

30.6.2020 23:13:27

Nádhera
Veľká vďaka za ochotu,perfektnú kvalitu a rýchle dodanie.

1.7.2020 09:19:55

tisk srpen
K dispozici je:

1) Jambo rozšíření 1 + 2 CZ
2) Jambo základ CZ
3) WOTR 2 komplet CZ
4) Ankhmorpork - karty a tabulky CZ
5) Railways of the World - základ CZ
6) Railways of the World - Mexiko CZ
7) Railways of the World - Event deck CZ
8) Call to Adventure - PnP CZ verze
9) Blood bowl team manager - fan týmy z bgg EN (anglicky)
(možno volit komplet nebo výběr z AFI, ALL, CAB, TCD, WOA)

10) TIME Stories Switching gears
11) TIME Stories Santo Tomas de Aquino
12) TIME Stories Expedice Endurance
13) TIME Stories Under the Mask
14) TIME Stories Estrella Drive

15) Hellboy - fan verze karet z BGG - anglicky (případy, enemy)
16) Hellboy - karty pro fan verzi kampaně - bez přídavného herního plánu - nevešel by se do krabice - bohužel :(

Uzávěrka objednávek do 31/7.
Rozesílám jenom zásilkovnou.
Slovensko prosím uvést při objednání, ceny jsou tam fakt jiné a je to trochu složitější než do Čech.

26.7.2020 15:06:19 | Upraveno autorem (porovnej)

tisk srpen
Ahoj. Měl bych zájem o TIME Stories (10/12/13/14)
Jak je to s cenu a posíláním na účet? Řeší se to až podle konečného počtu zájemců?
Díky ;)

27.7.2020 20:40:09

tisk srpen
Ahoj,
měl bych zájem o T.I.M.E stories

12.
13.
14.

Jirka

27.7.2020 22:21:32

Cena?

Ahoj, jaká je vlastně cena za jednotlivé balíčky?

27.7.2020 22:31:57

cena
Cenu poptám podle počtu zájemců, pak pošlu všem k odsouhlasení. Takže dokud neodsouhlasíte cenu, je objednávka nezávazná. Platba předem na účet. Všechno ve zprávě, až přijde čas.

28.7.2020 07:39:07

tisk srpen
Ahoj, mám zájem o následující:

12) TIME Stories Expedice Endurance
13) TIME Stories Under the Mask
14) TIME Stories Estrella Drive

28.7.2020 08:09:03

tisk srpen
já bych měl zájem o tohle:

Railways of the World - Event deck CZ

28.7.2020 09:11:30

jo,
10. - 14. prosím

díky

28.7.2020 10:26:32

T.i.m.e.
Take bych pozadal o 10,12,13,14
Diky

28.7.2020 10:41:32

time stories
Ahoj, měl bych zájem o:
10) TIME Stories Switching gears
11) TIME Stories Santo Tomas de Aquino
12) TIME Stories Expedice Endurance
13) TIME Stories Under the Mask
14) TIME Stories Estrella Drive

Bude ještě někdy v tisku i Lumen Fidei a Brotherhood of the Coast až budou hotové překlady?
Díky

28.7.2020 11:07:39

T.I.M.E
Měl bych zájem:

10) TIME Stories Switching gears
11) TIME Stories Santo Tomas de Aquino
12) TIME Stories Expedice Endurance
13) TIME Stories Under the Mask
14) TIME Stories Estrella Drive

28.7.2020 11:12:02

Charitativní aukce

Valhalla - dobročinná aukce
Valhalla - dobročinná aukce
Akt. cena: 2300
Končí za: 2 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe - německá verze
Robinson Crusoe - německá verze
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas