Tvorba obrázku z 3D renderu

Zdravím,

S rozkvětem AI generátorů a podobných vymoženin mě napadlo, že se obrátím na vás s dotazem.

Často si tvořím a tisknu vlastní 3D figurky, které následně používám v TTRPG nebo vlastních deskovkách. Všechno ostatní kromě kreslení / malování nějakého artu (obrázku), který by reprezentoval danou figurku si myslím, že zvládám.  

Tedy dotaz na vás zní - máte nějakou zkušenost / vlastní postup na tvorbu / vygenerování reprezentujícího obrázku dle 3D renderu miniatury? (3D miniatura může být různého charakteru od člověka přes zvíře až po truhlu či nějaké monstrum).

-------------------------------------------------------------
*** Being supportive can go a long way to making an individual’s day a much better one.

17.5.2024 07:52:11

Ahoj,

Teď mě napadlo, že pokud máš monochromní render z figurky, můžeš tím nakrmit Midjourney či Dall-E GenAI a toto může překreslit podle zvoleného stylu čí dokreslit pozadí.

Prostě jsem se ponořil do světa úmělé inteligence a s tím se dá udělat pěkné věci.

Měj se!

Kosťa

17.5.2024 10:43:45

No já čekám, až se objeví dotažená virtuální inteligence (nic jako umělá inteligence neexistuje), které bych dal třeba 20 scanů dílců map složených z hexů pro Civilizaci Terra incognita a VI by mi na základě toho vygenerovala nové, neotřelé, ale logicky provázané mapové díly

18.5.2024 10:33:43

Charitativní aukce

RONE - dobročinná aukce
RONE - dobročinná aukce
Akt. cena: 2000
Končí za: 3 dny

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Včelín, nový, ve fólii
Včelín, nový, ve fólii
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas